Naši partneři

Naši partneři nám pomáhají Vám dodat ty nejlepší služby!
Společně vytváříme nové hodnoty, které Vám usnadní práci.

Jsme regionálním partnerem Softomotive pro ČR a SR. Softomotive je jedním z hlavních světových vývojářů robotizačních platforem. K jejich produktům v oblasti RPA patří platformy WinAutomation a ProcessRobot, ve kterých vytváříme naše roboty.

Technologická firma, která vyvinula unikátní software Elis na bázi neuronových sítí. Jedná se o nástroj, který za pomoci umělé inteligence vyčítá údaje z faktur. A i díky našim robotům posílá data rovnou do účetního systému i se zaúčtováním. Jsme partnerem Rossum pro robotickou automatizaci.


Addons od Dativery umí zobrazit relevantní data přímo ve vašich aplikacích. Data z CRM, helpdesků, email, veřejných zdrojů, sociálních sítí a mnoha dalších. Jsme technologickým partnerem Dativery. Naši roboti začínají tam, kde addons Dativery končí, a naopak.


Komora sdružuje odborníky, kteří jsou absolventy systému certifikace účetní profese v ČR nebo obdobného systému jiné členské organizace IFACu (splňujícího mezinárodní vzdělávací standardy) nebo jejím členem. Jsme technologickým partnerem pro automatizaci rutinních účetních procesů.

Moderní online systém pro daně, účetnictví a mzdy. Nabízí spolehlivé a aktuální informace na jednom místě, dostupné 24 hodin denně, kdekoliv na světě. Součástí je Daňová pohotovost – jedinečná služba v ČR s možností klást dotazy odborníkům, videoškolení, sbírka zákonů, interní směrnice, vzory smluv, kalendář podnikatele a další. 

iPodnik poskytuje IT cloudové zázemí středním a malým firmám prostřednictvím datových center a s nimi spojenými technologiemi. Společnost vznikla v roce 2009 a v současné době poskytuje služby více než 2500 společnostem z oblasti výroby, obchodu, e-shopů, kamenných obchodů, výroby, služeb a zdravotnictví. Podrobné informace naleznete na stránce www.ipodnik.cz.

 

Společnost SOCOS IT s.r.o. je producentem technologií, které pomáhají firmám s přechodem na bezpapírovou kancelář. Systém DOCU-X OCR zajišťuje vytěžování dat z různých typů dokladů (faktury, dodací listy, technické průkazy apod.) a o následné bezpečné ukládání, schvalování, generování dokumentů se stará DOCU-X DMS. DOCU-X využívají stovky firem v rámci 6 zemí.

Kalendář workshopů a školení

Sorry, we could not find what you were looking for.

HandyBot s.r.o.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
Czech Republic

Tel.: +420 602 316 042
E-mail: info@handybot.cz
www.handybot.cz

15 + 9 =