Naši partneři

Naši partneři nám pomáhají vám dodávat ty nejlepší služby!
Společně vytváříme nové hodnoty, které vám usnadní práci. Navrhneme řešení na míru přímo pro vás!

Vytváříme roboty pomocí nástroje Power Automate/WinAutomation. Firma Softomotive se stala součástí Microsoft a HandyBot vyvíjí roboty v aplikacích této společnosti. WinAutomation byl firmou Microsoft úspěšně integrován do nástroje Power Automate.
Komora sdružuje odborníky, kteří jsou absolventy systému certifikace účetní profese v ČR nebo obdobného systému jiné členské organizace IFACu (splňujícího mezinárodní vzdělávací standardy) nebo jejím členem. Jsme technologickým partnerem pro automatizaci rutinních účetních procesů.
Základním principem wflow.com je příjem dokladů v elektronické podobě na sběrný e-mail fakturace@firma.cz a jejich automatická příprava pro další schválení a zpracování. Příprava znamená vytěžení dokladů za pomoci strojového čtení umělou inteligencí. Doklad uložený ve wflow.com můžete následně upravovat, přiřazovat mu střediska, zakázky i platební priority.
Verlag Dashöfer, nakladatelství praktické informace a služby pro profesionály. Jejich produkty Vás připraví na všechno, s čím se ve své praxi můžete potkat.
iPodnik poskytuje IT cloudové zázemí středním a malým firmám prostřednictvím datových center a s nimi spojenými technologiemi. Společnost vznikla v roce 2009 a v současné době poskytuje služby více než 2500 společnostem z oblasti výroby, obchodu, e-shopů, kamenných obchodů, výroby, služeb a zdravotnictví. Podrobné informace naleznete na stránce www.ipodnik.cz.
Addons od Dativery umí zobrazit relevantní data přímo ve vašich aplikacích. Data z CRM, helpdesků, email, veřejných zdrojů, sociálních sítí a mnoha dalších. Jsme technologickým partnerem Dativery. Naši roboti začínají tam, kde addons Dativery končí, a naopak.

Společnost SOCOS IT s.r.o. je producentem technologií, které pomáhají firmám s přechodem na bezpapírovou kancelář. Systém DOCU-X OCR zajišťuje vytěžování dat z různých typů dokladů (faktury, dodací listy, technické průkazy apod.) a o následné bezpečné ukládání, schvalování, generování dokumentů se stará DOCU-X DMS. DOCU-X využívají stovky firem v rámci 6 zemí.

Přesunout se na začátek