Co nabízíme

Pomůžeme Vám zautomatizovat Vaše firemní procesy, abyste se mohli věnovat odborným činnostem namísto zdlouhavé administrativy. Naši roboti jsou jak pro velké společnosti, tak i pro malé firmy či živnostníky. Navíc jsou cenově dostupní pro každého. Poskytujeme i konzultace a školení. Navrhneme řešení na míru přímo pro Vás!

Analýza potřeb a návrh řešení

Zjitíme, jestli je pro Vás robotická automatizace vhodným řešením. A pokud ano, navrhneme typizovaného robota s drobnými úpravami nebo řešením na míru Vašim potřebám.

Typizovaní roboti

Vhodné pro nejběžnější rutinní činnosti, které jsou běžné ve většině podobných firem. Robota Vám poskytneme bez časového omezení nebo Vám ho můžeme pronajmout na omezenou dobu.

Robot vytvořený na míru

Máte specifické požadavky, potřebujete vytvořit konektory mezi aplikacemi třetích stran, chcete propojit práci několika oddělení ve firmě? Vytvoříme pro Vás robota šitého na míru.

Úpravy a rozšiřování robotů

Vytvořit robota trvá nesrovnatelně kratší dobu, než vytvořit software na míru. Proto i úpravy a adaptace na nové firemní podmínky trvá daleko méně času s minimálními náklady.

Konzultace

Vždy se na nás můžete obrátit s posouzením firemní agendy a vhodnosti vytvoření robota. Pokud již naše roboty používáte, rádi Vám poradíme s dalším využitím a poskytneme podporu.

Workshopy a školení

Pořádáme pravidelné workshopy, kde šíříme povědomí o RPA a jeho využití. Školíme i ve firmách, kde naše roboty již používají. Naučíme Vás, jak své roboty upravovat a zdokonalovat vlastními silami.

Kalendář workshopů a školení

Sorry, we could not find what you were looking for.

HandyBot s.r.o.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
Czech Republic

Tel.: +420 602 316 042
E-mail: info@handybot.cz
www.handybot.cz

5 + 7 =