Naši roboti

Podívejte se na příklady robotů, které programujeme. Kromě zcela nových robotů na míru vytváříme i klientské úpravy modelových robotů. Na této stránce pravidelně zveřejňujeme nové a nové roboty, kteří mohou být užiteční právě Vám. Najděte si svého robota!

Naši roboti

Podívejte se na příklady robotů které programujeme. Kromě zcela nových robotů na míru vytváříme i klientské úpravy modelových robotů. Najděte si svého robota!

 

 

Žádná datová zpráva Vám již neunikne. HandyBot je přijme a navíc je uloží na Vašem počítači či serveru. A dokonce je zapíše do knihy došlé pošty.

Zjistěte ceny produktů Vaší konkurence! HandyBot bude pravidelně prozkoumávat jejich stránky a bude Vám posílat reporty o jejich cenách a stavu zásob.

Nezmeškejte důležité události! HandyBot pravidelně zkontroluje události na portálu InfoSoud a upozorní Vás na změny v soudních řízeních Vašich klientů.

HandyBot za Vás bude automaticky odesílat faktury a další účetní doklady do ELIS, kde budou připravené pro vytěžení účetních dat.

Máte účetní data ve strukturované podobě, například vytěžená z ELIS? HandyBot Vám je vloží do Money S3 i se zaúčtováním.

HandyBot pravidelně kontroluje, jestli v ELIS nečekají vyexportovaná účetní data. Automaticky je stáhne a připraví pro import do účetnictví.

Buďte stále v obraze! Nechte HandyBota, aby Vám posílal pravidelné notifikace o změnách v aplikacích, které používáte.

 

 

Prověřte si Vaše dodavatele! Pomůže Vám v tom HandyBot, který bude pravidelně ověřovat spolehlivost Vašich dodavatelů v rejstříku spolehlivých plátců DPH.

Ušetřete práci několika oddělením! HandyBot přijme a uloží faktury, rozdělí PDF na samostatné soubory (faktury), přidá čárový kód a vše vyexportuje do XML.

Buďte na 100% přesní! HandyBot ukazuje možnosti přenosu dat z jednoho Excel sešitu do druhého. Stejně se dá použít i na integraci dat z nejkoplikovanějších reportů.

Neztrácejte čas stahováním bankovních výpisů! HandyBot je v pravidelných termínech stáhne za Vás. A Vy se věnujte se práci, která dává smysl.

HandyBot zkontroluje poštu a stáhne přílohy. Ověří, jestli jde o faktury. Obrázky přvede na PDF. Vícestranná PDF rozdělí a uloží jako samostatné soubory.

HandyBot pravidelně kontroluje ELIS. Pokud najde nezpracované a nevytěžené doklady, pošle Vám notifikační mail.

Máte účetní data ve strukturované podobě, například vytěžená z ELIS? HandyBot Vám je vloží do Pohody i se zaúčtováním.

Vyberte si zaškrtnutím příslušného checkboxu který obor a činnost Vás zajímá.

Obory:

Činnosti:

Kalendář workshopů a školení

Sorry, we could not find what you were looking for.

HandyBot s.r.o.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
Czech Republic

Tel.: +420 602 316 042
E-mail: info@handybot.cz
www.handybot.cz

14 + 12 =